CZ

Volná pracovní místa

V současné době hledáme vhodné kandidáty na tyto pozice:

OBSLUHA NC A CNC SOUSTRUHŮ A FRÉZEK

  • Vhodné pro vyučené v oboru mechanikseřizovač CNC, alt. frézař nebo
    obráběč kovů
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  •  Dvousměnný provoz
  • V případě potřeby ochota pracovat ve třísměnném provozu

SVÁŘ TIG

  • Vzdělání ve strojírenském oboru
  • Platné svářečské oprávnění metoda TIG (ocel)
  • Znalost značení svárů
  • Dvousměnný provoz

SOUSTRUŽNÍK

  • Vyučení v oboru obráběč kovů, soustružník, nástrojař
  • Zkušenosti na dané pozici výhodou
  • Manuální zručnost, pracovitost, odpovědnost
  • Jednosměnný provoz

STROJNÍ ZÁMEČNÍK

  • Vyučen oboru strojní zámečník nebo obráběč kovů, soustružník
  • Zručnost, spolehlivost
  • Jednosměnný provoz, v případě potřeby ochota pracovat ve dvousměnném provozu
Náplň práce:

zámečnické práce, montáž výrobků, měření, odjehlování součástí,

práce na stojanové vrtačce, základní práce na frézce a soustruhu

Kontakt:

V případě Vašeho zájmu můžete vyplnit následující formulář:

    Nebo zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: kariera@pos.cz

    případně volejte na personální oddělení: tel. 461 751 487

    Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost Poličské strojírny a.s. zpracovávala vaše osobní údaje pro účely jednání o uzavření pracovního poměru v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.